Pentru a explora continutul citynews.ro, va rugam sa downloadati unul din urmatoarele browsere:
Pentru a beneficia de experienta completa a sitului citynews.ro, va rugam sa downloadati unul din urmatoarele browsere:

La sediul Loteriei Române a avut loc, duminică seara, a treia extragere la Loteria Bonurilor Fiscale, de data aceasta valabilă doar pentru bonurile emise în luna iunie.
19 Iul. 2015
21:12
0
4463
Transilvania Rally, etapa din Campionatul Naţional care se desfăşoară în jurul Clujului, a fost o afacere a „gazdelor” de la Napoca Rally Academy, Simone Tempestini şi Bogdan Marişca terminând pe primele două locuri.
18 Iul. 2015
19:27
3
4536
Primăria clujeană a anunţat echipa câştigătoare a concursului organizat pentru amplasarea unor intrări noi în municipiul Cluj-Napoca.
11 Mar. 2015
15:38
44
9262
Candidatul ACL l-a bătut măr pe cel al PSD la alegerile organizate în judeţul Cluj. Diferenţa a fost şi mai mare în favoarea lui Iohannis în municipiul Cluj-Napoca.
03 Noi. 2014
10:00
52
9113
În apropierea stadionului Cluj Arena, câţiva dintre cei mai buni alergători din România au participat, sâmbătă dimineaţă, la Campionatul Naţional de Semimaraton. La masculin, câştigător a fost Marius Ionescu, participant la Jocurile Olimpice de la Londra.
20 Sep. 2014
16:49
2
5837
O tânără din Cheshire (Anglia) a câștigat 1.250 de lire la pariuri după ce a ghicit scorul exact al partidei pierdute de MUTD la MK Dons, cu 0-4. Totul, dintr-o eroare.
28 Aug. 2014
14:01
0
2443
A opta ediţie a celebrului concurs de traversare înot a lacului Tarniţa a avut la start peste 130 de pasionaţi ai acestui sport. La final, după aproape şapte kilometri, brăileanul Alexandru Artimon a fost cel mai bun.
09 Aug. 2014
19:07
8
6177
Italianul Davide Rebellin, de la pro-continentala CCC Polsat, s-a impus după mai multe zile de competiţie şi a devenit marele câştigător la Turului Ciclist al Sibiului 2013.
15 Iul. 2013
09:06
0
1558
Universitatea "Lucian Blaga” din Sibiu a desemnat cel mai bun design grafic pentru logo-ul agendei culturale a municipiului Sibiu pentru anul viitor care va sta sub semnul "Sibiu SMART".
22 Noi. 2012
08:59
0
4428
O persoană din Călan este mai fericită, după ce a câştigat premiul cel mare la categoria Super Noroc, la Loto 5/ 40.